Hjælp

Sådan får du en profil, så du kan logge ind?

  1. Tryk på Opret profil linket
  2. Udfyld skemaet så korrekt som muligt
  3. Tryk på Opret for at sende skemaet
  4. Efter kort tid modtages en e-mail fra DcH Online med link til at aktivere profilen. Klik på linket i e-mailen
  5. Du er nu parat til at logge ind

Log ind før tilmelding

Før man kan tilmelde sig online, skal systemet vide hvem du er. Det gøres ved at logge på tilmeldingssystemet.

Sådan laves ændringer i profilen

  1. Logge på tilmeldingsssytemet
  2. Tryk på Din profil, som findes yderst til højre i menuen
  3. Lav dine ændringer. Afslut med at trykke på Gem

DcH Tilmelding

Arrangementskalender og online tilmelding

Klik her for at logge ind


Opret profil Hjælp

Inden du kan tilmelde dig en konkurrence, skal du være logget ind med din profil. Log ind ved at klikke på Log ind fanen over menuen.
Hvis du har en profil på tilmeld.dk og bliver overflyttet til en anden lokalforening og får et 9xx nr, skifter din profil automatisk over til det nye nr. Får du et helt nyt medlemsnummer, skal du oprette en ny profil. Er der problemer, kan du sende en mail til jim@nobodyagilityhund.dk.

Arrangementskalender

Her finder du alle DcH's konkurrencer.
Du kan tilmelde dig online, såfremt din lokalforening og arrangøreren har tilladt det.

DatoSidste
tilmelding
TypeForeningKredsArt
Indbydelse
Sannes Hundecenter
Årupvej 65
8722 Hedensted.
23/02-201907/02-2019AgilityVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste85 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
Max 50 deltagere
23/02-201908/02-2019RallyHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilmeldingen starter 08/12-2018
24/02-201901/02-2019DcH programHaderslevKreds 4KredsDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
Sannes Hundecenter
Årupvej 65
8722 Hedensted.
24/02-201907/02-2019AgilityVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste80 tilmeldt
Indbydelse
DcH Dronninglund
Idræts Alle 3
9320 Hjallerup
Tilmeldingen starter 08/12-2018
02/03-201915/02-2019DcH programDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste59 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Randersvej 50 B
8870 Langå
Tilmeldingen starter 12/11-2018
02/03-201916/02-2019SkyddLangåKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Sæby
Solsbækvej 271
9300 Sæby
Max 7 deltagere
02/03-201923/02-2019BrugsprøveSæbyKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
NCH Træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 08/12-2018
02/03-201924/02-2019DcH programNordfynKreds 5LokalDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Horsens
Peblingestien 3
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 08/12-2018
03/03-201910/02-2019DcH programHorsensKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DcH Nibe
Høje Nibe 42
9240 Nibe
Tilmeldingen starter 08/12-2018
09/03-201922/02-2019DcH programNibeKreds 1KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
Paradis hundetrænings center LØRDAG KUN SMÅ OG MEL
Bredmosevej 72
9870 Sindal
09/03-201923/02-2019AgilityAalborgKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste30 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herning. LØRDAG KUN STORE HUNDE
Nakskovvej 15
7400 Herning
09/03-201928/02-2019AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste59 tilmeldt
Indbydelse
Dch Skagen
Gammel landevej 45
9990 Skagen
Max 12 deltagere
09/03-201901/03-2019BrugsprøveSkagenKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DcH Naestved
Ålestokvej 3
4700 Naestved
Tilmeldingen starter 08/12-2018
10/03-201917/02-2019DcH programNæstvedKreds 6KredsDeltagerliste43 tilmeldt
Indbydelse
DcH Varde
Skadehøjvej 2 C
6800 Varde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
10/03-201917/02-2019DcH programVardeKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste42 tilmeldt
Indbydelse
Paradis hundetrænings center SØNDAG KUN STORE HUND
Bredmosevej 72
9870 Sindal
10/03-201923/02-2019AgilityAalborgKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste22 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ringe
Lombjergevej 20
5750 Ringe
Tilmeldingen starter 08/12-2018
10/03-201924/02-2019DcH programRingeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste33 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herning. SØNDAG KUN SMÅ OG MELLEM
Nakskovvej 15
7400 Herning
10/03-201928/02-2019AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste55 tilmeldt
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilmeldingen starter 08/12-2018
10/03-201903/03-2019DcH programVejleKreds 3LokalDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bjerringbro
Borrevej 46
8850 Bjerringbro
Klub modtager ikke onlinetilmeldinger
16/03-201924/02-2019DcH programBjerringbroKreds 3Lokal
Indbydelse
DcH Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201917/02-2019DcH programFakseKreds 6KredsDeltagerliste35 tilmeldt
Indbydelse
DcH Christiansfeld
Halvej / Arlavej
6070 Christiansfeld
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201924/02-2019DcH programChristiansfeldKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bjerringbro
Borrevej 46
8850 Bjerringbro
Klub modtager ikke onlinetilmeldinger
17/03-201924/02-2019DcH programBjerringbroKreds 3Lokal
Indbydelse
Vandel Skole
Skolevej 1
7184 Vandel
Tilmeldingen starter 04/02-2019
17/03-201924/02-2019NordiskVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DcH Nibe
Høje Nibe 42
9240 Nibe
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201901/03-2019DcH programNibeKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201903/03-2019DcH programKertemindeKreds 5KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201903/03-2019DcH programOdenseKreds 5LokalDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
17/03-201903/03-2019DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kaløvig
Sortevej 32
8543 Hornslet
Max 14 deltagere
17/03-201910/03-2019SPHBrugshundeudvalgLandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
Tilmeldingen starter 08/12-2018
23/03-201923/02-2019DcH programIkastKreds 2LokalDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
Kolding storcenter
p-pladsen ved område G21
6000 Kolding
23/03-201902/03-2019RallyKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste31 tilmeldt
Indbydelse
DcH Skanderborg
Teglgraven 2-6
8660 Skanderborg
Max 50 deltagere
23/03-201909/03-2019RallySkanderborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Haslev
Bråbyvej 77a
4690 Haslev
Tilmeldingen starter 08/12-2018
24/03-201924/02-2019DcH programHaslevKreds 6KredsDeltagerliste18 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilmeldingen starter 08/12-2018
24/03-201901/03-2019DcH programHaderslevKreds 4KredsDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kalundborg
Stejlhøj 18A
4400 Kalundborg
24/03-201902/03-2019BrugsprøveKalundborgKreds 6Kreds
Indbydelse
DcH Mariager
Klostermarken 15
9550 Mariager
Tilmeldingen starter 08/12-2018
24/03-201903/03-2019DcH programMariagerKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste27 tilmeldt
Indbydelse
Lemvig
Plutovej 26
7620 Lemvig
Tilmeldingen starter 01/02-2019
30/03-201909/03-2019Lille nordiskLemvigKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste27 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Vennevej 6
8870 Langå
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201910/03-2019DcH programLangåKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Vennevej 6
8870 Langå
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201910/03-2019DcH programLangåKreds 3KredsDeltagerliste20 tilmeldt
Indbydelse
DcH Sæby
Solsbækvej 271
9300 Sæby
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201915/03-2019DcH programSæbyKreds 1KredsDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
Langøre 3, 4200 slagelse
Langøre 3
4200 Slagelse
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201916/03-2019DcH programSlagelseKreds 6LokalDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Trekronerskolen
Skolevænget 3
9690 Fjerritslev
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201917/03-2019DcH programHan HerredKreds 1LokalDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DCH Nørre Snede
Skovbakken 39
8766 Nørre Snede
Tilmeldingen starter 08/12-2018
30/03-201917/03-2019DcH programNørre SnedeKreds 2KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Langeskov
Grønvangen 20
5550 Langeskov
Max 22 deltagere
30/03-201917/03-2019RallyLangeskovKreds 5KredsstævneDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DcH Helsingør
Gørlundevej 6A
3140 Ålsgårde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
31/03-201928/02-2019DcH programHelsingørKreds 6KredsDeltagerliste20 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ribe
Skydebanevej 4
6760 Ribe
Tilmeldingen starter 08/12-2018
31/03-201903/03-2019DcH programRibeKreds 4Lokal
Indbydelse
DCH Kolding
Eliassensvej 118
6000 Kolding
Tilmeldingen starter 08/12-2018
31/03-201910/03-2019DcH programKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
31/03-201917/03-2019DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/12-2018
31/03-201917/03-2019DcH programKertemindeKreds 5KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Randersvej 50B
8870 Langå
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201916/03-2019DcH programLangåKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201916/03-2019DcH programBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Randersvej 50 B
8870 Langå
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201916/03-2019DcH programLangåKreds 3KredsDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bjerringbro
Borrevej 46
8850 Bjerringbro
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201917/03-2019DcH programBjerringbroKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Hadsund
Ålborgvej 75
9560 Hadsund
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201922/03-2019DcH programHadsundKreds 1KredsDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Vilhelmsborg
Bedervej 101
8320 Mårsle
2 dags stævne
06/04-201922/03-2019AgilityRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste77 tilmeldt
Horsens civile Hundeførerforening
Peblingestien 3
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 09/02-2019
06/04-201930/03-2019DcH programHorsensKreds 3LokalDeltagerliste1 tilmeldt
DcH Herfølge
Billesborgvej 42 B
4681 Herfølge
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201907/03-2019DcH programHerfølgeKreds 6KredsDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
DcH Holstebro
Harrestrupvej 60 B
7550 Holstebro
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201917/03-2019DcH programHolstebroKreds 2LokalDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201917/03-2019DcH programEsbjergKreds 4KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201917/03-2019DcH programVejleKreds 3KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201924/03-2019DcH programOdenseKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/04-201924/03-2019DcH programOdenseKreds 5KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
07/04-201924/03-2019RallyOdenseKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
RIngriderpladsen i Broager
Ringriderpladsen 4
6310 Broager
Tilmeldingen starter 09/02-2019
13/04-201923/03-2019DcH programBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste21 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vesthimmerland
Plantagevej 8
9600 Aars
Tilmeldingen starter 09/02-2019
13/04-201930/03-2019DcH programVesthimmerlandKreds 1KredsDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vesthimmerland
Plantagevej 8
9600 Aars
Tilmeldingen starter 09/02-2019
13/04-201930/03-2019DcH programVesthimmerlandKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brenderup
Bogensevej 12
5464 Brenderup
Max 50 deltagere
13/04-201931/03-2019RallyBrenderupKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste39 tilmeldt
Indbydelse
Dch-jyderup
Skamstrupvej 18B
4440 Mørkøv
Tilmeldingen starter 09/02-2019
14/04-201914/03-2019DcH programJyderupKreds 6KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
14/04-201931/03-2019DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Risskov´s arealer
Viengevej 7
8240 Risskov
Tilmeldingen starter 09/02-2019
14/04-201931/03-2019DcH programRisskovKreds 3KredsDeltagerliste27 tilmeldt
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5
7323 Give
18/04-201928/03-2019AgilityGiveKreds 2KredsstævneDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
NCH træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 09/02-2019
18/04-201904/04-2019DcH programNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
NCH Træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 09/02-2019
18/04-201904/04-2019DcH programNordfynKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
NCH Træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 09/02-2019
19/04-201905/04-2019DcH programNordfynKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
NCH Træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 09/02-2019
19/04-201905/04-2019DcH programNordfynKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH Dronninglund
Skelbakvej 6
9320 Hjallerup
Tilmeldingen starter 16/01-2019
19/04-201905/04-2019SkyddDronninglundKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Galten
Mosegårdsvej 15
8464 Galten
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201904/04-2019DcH programGaltenKreds 3KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201906/04-2019DcH programBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
27/04-201906/04-2019AgilitySkiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201907/04-2019DcH programSkjern/TarmKreds 2KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skagen
Gammel landevej 45
9990 Skagen
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201912/04-2019DcH programSkagenKreds 1KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skagen
Gammel landevej 45
9990 Skagen
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201912/04-2019DcH programSkagenKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vordingborg
Mosegårdsvej 20
4760 Vordingborg
Max 25 deltagere
27/04-201913/04-2019RallyVordingborgKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brenderup
Bogensevej 12
5464 Brenderup
Tilmeldingen starter 09/02-2019
27/04-201913/04-2019DcH programBrenderupKreds 5Landsdækkende
DcH Vestfyns træningsplads
Føns strandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
27/04-201915/04-2019AgilityVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste22 tilmeldt
Indbydelse
DcH Haslev
Bråbyvej 77a
4690 Haslev
Tilmeldingen starter 09/02-2019
28/04-201928/03-2019DcH programHaslevKreds 6KredsDeltagerliste9 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
Max 50 deltagere
28/04-201907/04-2019RallySkiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste44 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilmeldingen starter 09/02-2019
28/04-201907/04-2019DcH programEsbjergKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 09/02-2019
28/04-201914/04-2019DcH programOdenseKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
28/04-201914/04-2019DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
28/04-201914/04-2019DcH programSvendborgKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
Ribe Hunnevenner
Sportsvej 8
6771 Gredstebro
28/04-201915/04-2019AgilityAgerbækKreds 4KredsstævneDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Randers
Amtsvejen 68
8930 Randers NØ
Tilmeldingen starter 09/02-2019
04/05-201912/04-2019DcH programRandersKreds 3Landsdækkende
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Max 50 deltagere
04/05-201913/04-2019RallyBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Tilmeldingen starter 09/02-2019
04/05-201913/04-2019DcH programBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste22 tilmeldt
Indbydelse
DcH Lindholm
Gammel Hvorupvej 61
9400 Nørresundby
Max 20 deltagere
04/05-201919/04-2019RallyLindholmKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Lindholm
Gammel Hvorupvej 61
9400 Nørresundby
Tilmeldingen starter 09/02-2019
04/05-201919/04-2019DcH programLindholmKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DCH Stevns
Holtug Bygade 37A
4660 Store Heddinge
04/05-201920/04-2019AgilityStevnsKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
Max 60 deltagere
04/05-201920/04-2019RallyVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste29 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kalundborg
Stejlhøj 18A
4400 Kalundborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
05/05-201905/04-2019DcH programKalundborgKreds 6KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilmeldingen starter 09/02-2019
05/05-201912/04-2019DcH programHaderslevKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Odder
Rude Havvej 152 A
8300 Odder
05/05-201914/04-2019AgilityOdderKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste27 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brande
Skærlund Skolevej 10
7330 Brande
Tilmeldingen starter 09/02-2019
05/05-201914/04-2019DcH programBrandeKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
DcH Odder
Rude Havvej 152 A
8300 Odder
Max 50 deltagere
05/05-201914/04-2019RallyOdderKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste24 tilmeldt
Indbydelse
DcH Langeskov
Grønvangen 20
5550 Langeskov
Tilmeldingen starter 09/02-2019
05/05-201914/04-2019DcH programLangeskovKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Dch Holbæk
Oldvejen 20A
4300 Holbæk
05/05-201919/04-2019AgilityHolbækKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Dronninglund
Skelbakvej 6
9320, Hjallerup
Max 50 deltagere
05/05-201920/04-2019RallyDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste19 tilmeldt
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Max 40 deltagere
05/05-201921/04-2019RallySvendborgKreds 5KredsstævneDeltagerliste9 tilmeldt
DcH Støvring - Aftenkonkurrence max 16 C
Hæsumvej 60A
9530 Støvring
Tilmeldingen starter 09/02-2019
07/05-201923/04-2019DcH programStøvringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
10/05-201914/04-2019DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Max 60 deltagere
10/05-201914/04-2019RallyGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste60 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
10/05-201914/04-2019DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste31 tilmeldt
Nibe
Høje Nibe 42
9240
Max 50 deltagere
11/05-201926/04-2019RallyNibeKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
Ringriderpladsen i Broager
Ringriderpladesen 4
6310 Broager
11/05-201927/04-2019AgilityBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
dch Viborg
Neckelmannsvej 1a
8800
Max 50 deltagere
11/05-201927/04-2019RallyViborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste38 tilmeldt
Indbydelse
DcH Roskilde
Darupvej 62
4000 Roskilde
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201912/04-2019DcH programRoskildeKreds 6KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201914/04-2019DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201914/04-2019DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste29 tilmeldt
Indbydelse
Dch Tinglev
Flensborglandevej 30
6330 Tinglev
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201919/04-2019DcH programTinglevKreds 4KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
Dch Tinglev
Flensborglandevej 30
6330 Tinglev
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201919/04-2019DcH programTinglevKreds 4Landsdækkende
Indbydelse
DcH Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
12/05-201928/04-2019RallyFakseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201928/04-2019DcH programSvendborgKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 09/02-2019
12/05-201928/04-2019DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH, Nykøbing-Rørvig
Rørmosen 31
4500 Nykøbing Sj.
2 dags stævne
18/05-201901/05-2019AgilityNykøbing/RørvigKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
NCH Træningsplads
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 09/02-2019
18/05-201904/05-2019DcH programNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
DcH Ribe
Skydebanevej 4
6760 Ribe
Tilmeldingen starter 09/02-2019
19/05-201926/04-2019DcH programRibeKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Lemvig
Plutovej 26
7620 Lemvig
Tilmeldingen starter 09/02-2019
19/05-201927/04-2019DcH programLemvigKreds 2KredsDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Max 50 deltagere
24/05-201903/05-2019RallySkjern/TarmKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH Roskilde
Darupvej 62
4000 Roskilde
25/05-201926/04-2019RallyRoskildeKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Max 50 deltagere
25/05-201903/05-2019RallySkjern/TarmKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
Tilmeldingen starter 09/02-2019
25/05-201904/05-2019DcH programIkastKreds 2KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brønderslev
Stadevej 11,
9700 Brønderslev. Max 50 deltagere.
Max 50 deltagere
25/05-201910/05-2019RallyBrønderslevKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste18 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brønderslev
Stadevej 11,
9700 Brønderslev
Tilmeldingen starter 09/02-2019
25/05-201910/05-2019DcH programBrønderslevKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
Ringriderpladsen i Broager
Ringriderpladsen 4
6310 Broager
25/05-201911/05-2019RallyBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Løgumkloster Distriktsskole
Grønnevej 1
6240 Løgumkloster
2 dags stævne
25/05-201912/05-2019AgilityLøgumklosterKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste16 tilmeldt
Indbydelse
DcH Hvidovre
Gl. Køge Landevej 576
2650 Hvidovre
26/05-201912/05-2019RallyHvidovreKreds 6KredsstævneDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Hvidovre
Gl. Køge Landevej 576
2650 Hvidovre
Tilmeldingen starter 09/02-2019
26/05-201912/05-2019DcH programHvidovreKreds 6KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
HJØRRING DCH
ÅLBORGVEJ 142
9800 HJØRRING
Tilmeldingen starter 09/02-2019
29/05-201914/05-2019DcH programHjørringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Flyveplads
Ringkøbingvej 125
7620 Lemvig
2 dags stævne
01/06-201911/05-2019AgilityLemvigKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 09/02-2019
01/06-201924/05-2019DcH programKertemindeKreds 5LokalDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
02/06-201919/05-2019RallyOdenseKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste16 tilmeldt
DcH Slagelse
Langøre 3
4200 Slagelse
02/06-201919/05-2019RallySlagelseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
02/06-201919/05-2019AgilityFakseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 09/02-2019
02/06-201924/05-2019DcH programKertemindeKreds 5Lokal
Indbydelse
DcH Silkeborg
F.L Schmidtsvej 3
8600
Max 60 deltagere
07/06-201910/05-2019RallySilkeborgKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste42 tilmeldt
Indbydelse
DcH Holstebro
Harrestrupvej 60 B
7500 Holstebro
Tilmeldingen starter 09/02-2019
08/06-201918/05-2019DcH programHolstebroKreds 2KredsDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7182 Bredsten
Max 60 deltagere
14/06-201924/05-2019RallyVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste47 tilmeldt
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilmeldingen starter 09/02-2019
14/06-201924/05-2019DcH programVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DCH Kaløvig
Sortevej 32
8543 Hornslet
Tilmeldingen starter 09/02-2019
15/06-201924/05-2019DcH programKalø VigKreds 3Landsdækkende
vorupørvej 256
vorupørvej 256
7700 Thisted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
15/06-201931/05-2019DcH programThistedKreds 1Landsdækkende
vorupørvej 256
vorupørvej 256
7700 Thisted
Tilmeldingen starter 09/02-2019
15/06-201931/05-2019DcH programThistedKreds 1KredsDeltagerliste24 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
15/06-201901/06-2019AgilityIkastKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Horsens civile Hundeførerforening
Peblingestien 3
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 09/02-2019
15/06-201908/06-2019DcH programHorsensKreds 3Lokal
DcH Herfølge
Billesborgvej 42B
4681 Herfølge
Tilmeldingen starter 09/02-2019
16/06-201916/05-2019DcH programHerfølgeKreds 6Landsdækkende
Indbydelse
DcH Kalundborg
stejlhøj 18A
4400 Kalundborg
Max 25 deltagere
16/06-201901/06-2019RallyKalundborgKreds 6KredsstævneDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
16/06-201902/06-2019AgilitySvendborgKreds 5KredsstævneDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5
7323 Give
Max 50 deltagere
16/06-201903/06-2019RallyGiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste24 tilmeldt
DcH Ikast
Hagelskærvej 42C
7430 Ikast
16/06-201906/06-2019AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste21 tilmeldt
Indbydelse
Svenstrup
Svenstrupholm 39
9230 Svenstrup
Tilmeldingen starter 09/02-2019
22/06-201907/06-2019DcH programSvenstrupKreds 1KredsDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
Svenstrup
Svenstrupholm 39
9230 Svenstrup
Tilmeldingen starter 09/02-2019
22/06-201907/06-2019DcH programSvenstrupKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Skanderborg
Teglgraven 4
8660 Skanderborg
22/06-201908/06-2019AgilitySkanderborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brenderup
Bogensevej 12
5464 Brenderup
23/06-201909/06-2019AgilityBrenderupKreds 5KredsstævneDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
ØBcH Træningsplads
Steppingvej 21a
6580 Vamdrup
23/06-201914/06-2019AgilityØdis-BramdrupKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
DcH Sydthy
Ashøjvej 35
7755
29/06-201914/06-2019AgilitySydthyKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Harlev
Fodboldbanen ved Sabro IF Hal, Damvej 114
8471 Sabro
2 dags stævne
29/06-201914/06-2019AgilityHarlevKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Thyholm
Ashøjgade 35
7760 Hurup
Max 50 deltagere
29/06-201915/06-2019RallyThyholmKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
DcH Kjellerup
Sindingsgade52
8620 Kjellerup
Max 60 deltagere
30/06-201909/06-2019RallyKjellerupKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste60 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilmeldingen starter 08/06-2019
05/07-201914/06-2019DcH programEsbjergKreds 4Landsdækkende
Indbydelse
DCH Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Max 50 deltagere
05/07-201914/06-2019RallyEsbjergKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste39 tilmeldt
Indbydelse
DcH Sæby
Solsbækvej 271
9300 Sæby
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/07-201921/06-2019DcH programSæbyKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Sæby
Solsbækvej 271
9300 Sæby
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/07-201921/06-2019DcH programSæbyKreds 1Kreds
DcH Næstveds træningsplads
Ålestokvej 3
4700 Næstved
03/08-201921/07-2019AgilityNæstvedKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kolding
Eliassensvej 118
6000 Kolding
2 dags stævne
03/08-201926/07-2019AgilityKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brande
Skærlund Skolevej 10
7330 Brande
Tilmeldingen starter 08/06-2019
04/08-201914/07-2019DcH programBrandeKreds 2Landsdækkende
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201920/07-2019DcH programHerningKreds 2Kreds
Indbydelse
DCH Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201921/07-2019DcH programSkjern/TarmKreds 2Kreds
Indbydelse
DcH Arden
Mejerivej 39,
9510 Arden
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201926/07-2019DcH programArdenKreds 1Kreds
Indbydelse
DcH Arden
Mejerivej 39,
9510 Arden
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201926/07-2019DcH programArdenKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
dch Viborg
Neckelmannsvej 1a
8800
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201927/07-2019DcH programViborgKreds 3Landsdækkende
Indbydelse
Dch Viborg
Neckelmannsvej 1a
8800 Viborg
Max 25 deltagere
10/08-201927/07-2019RallyViborgKreds 3KredsstævneDeltagerliste20 tilmeldt
Indbydelse
Trekronerskolen
Skolevænget 3
9690 Fjerritslev
Tilmeldingen starter 08/06-2019
10/08-201927/07-2019DcH programHan HerredKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
Trekronerskolen
Skolevænget 3, Trekroner
9690 Fjerritslev
10/08-201927/07-2019RallyHan HerredKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DCH Stevns
Holtug Bygade 37A
4660 Store Heddinge
Tilmeldingen starter 08/06-2019
11/08-201914/07-2019DcH programStevnsKreds 6Kreds
Indbydelse
DCH Tinglev
Flensborglandevej 30
6330 Tinglev Flensborglandevej 30
Tilmeldingen starter 08/06-2019
11/08-201919/07-2019DcH programTinglevKreds 4Landsdækkende
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
11/08-201928/07-2019AgilityOdenseKreds 5KredsstævneDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 08/06-2019
11/08-201928/07-2019DcH programOdenseKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 08/06-2019
11/08-201928/07-2019DcH programOdenseKreds 5Kreds
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/06-2019
14/08-201931/07-2019DcH programKertemindeKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7182 Bredsten
Max 60 deltagere
16/08-201904/02-2019RallyVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DcH- Vejles klubhus
Kærbøllinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilmeldingen starter 08/06-2019
16/08-201926/07-2019DcH programVejleKreds 3Landsdækkende
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
Max 50 deltagere
17/08-201927/07-2019RallySkiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste28 tilmeldt
Indbydelse
Ålum Stadion
Nørre Ålumvej
8920 Randers NV
Tilmeldingen starter 14/07-2019
17/08-201927/07-2019NordiskLangåKreds 3Landsdækkende
DcH Brønderslev
Stadevej 11,
9700 Brønderselv
2 dags stævne
17/08-201902/08-2019AgilityBrønderslevKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
DcH Støvring - DriveIn max 50 C og 30 B
Hæsumvej 60A
9530 Støvring
Tilmeldingen starter 08/06-2019
17/08-201902/08-2019DcH programStøvringKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Dronninglund
Skelbakvej 6
9320 Hjallerup
Tilmeldingen starter 08/06-2019
17/08-201903/08-2019DcH programDronninglundKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Risskov
Viengevej 7
8240 Risskov
17/08-201905/08-2019RallyRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste28 tilmeldt
Indbydelse
DcH Holstebro
Harrestrupvej 60 B
7500 Holstebro
Tilmeldingen starter 08/06-2019
18/08-201927/07-2019DcH programHolstebroKreds 2Kreds
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
Tilmeldingen starter 08/06-2019
18/08-201928/07-2019DcH programIkastKreds 2Landsdækkende
415 Vojens
Overgårdsvej 27
6500
Tilmeldingen starter 08/06-2019
18/08-201928/07-2019DcH programVojensKreds 4Landsdækkende
DcH Ribe
Skydebanevej 4
6760 Ribe
24/08-201902/08-2019AgilityRibeKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
DcH Sydthy
Ashøjgade 35
7760 Hurup
Tilmeldingen starter 08/06-2019
24/08-201909/08-2019DcH programSydthyKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 08/06-2019
24/08-201910/08-2019DcH programOdenseKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilmeldingen starter 08/06-2019
24/08-201910/08-2019DcH programOdenseKreds 5Kreds
Dch Dronninglund
Hjallerup Skole, Idræts Alle
9320 Hjallerup
2 dags stævne
24/08-201916/08-2019AgilityDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
DcH Herfølge
Billesborgvej 42b
4681 Herfølge
Tilmeldingen starter 08/06-2019
25/08-201925/07-2019DcH programHerfølgeKreds 6Kreds
Indbydelse
DcH Ringkøbing
Kærbyvej 1B
6950 Ringkøbing
Tilmeldingen starter 08/06-2019
25/08-201904/08-2019DcH programRingkøbingKreds 2Kreds
Indbydelse
DcH, Nykøbing-Rørvig
Rørmosen 31
4500 Nykøbing Sj.
25/08-201908/08-2019AgilityNykøbing/RørvigKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/06-2019
25/08-201911/08-2019DcH programKertemindeKreds 5Kreds
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/06-2019
25/08-201911/08-2019DcH programKertemindeKreds 5Landsdækkende
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
25/08-201912/08-2019AgilityVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
DRIVE IN i DcH Brønderslev, Max: 16
Stadevej 11,
9700 Brønderslev
Tilmeldingen starter 08/06-2019
29/08-201914/08-2019DcH programBrønderslevKreds 1Landsdækkende
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard7
7200 Grindsted
31/08-201910/08-2019AgilityGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DCH HJØRRING
ÅLBORGVEJ 142
9800 HJØRRING
Tilmeldingen starter 08/06-2019
31/08-201916/08-2019DcH programHjørringKreds 1Kreds
Indbydelse
DCH HJØRRING
ÅLBORGVEJ 142
9800 HJØRRING
Tilmeldingen starter 08/06-2019
31/08-201916/08-2019DcH programHjørringKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH Vordingborg
Mosegårdsvej 20
4760 Vordingborg
Max 25 deltagere
31/08-201917/08-2019RallyVordingborgKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste8 tilmeldt
DcH Slagelse
Langøre 3
4200 Slagelse
Tilmeldingen starter 08/06-2019
01/09-201901/08-2019DcH programSlagelseKreds 6Kreds
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5
7323 Give
Tilmeldingen starter 08/06-2019
01/09-201910/08-2019DcH programGiveKreds 2Landsdækkende
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5
7323 Give
Tilmeldingen starter 08/06-2019
01/09-201910/08-2019DcH programGiveKreds 2Kreds
Indbydelse
Voldstien 7
Voldstien 7
5900 Rudkøbing
Tilmeldingen starter 08/06-2019
01/09-201911/08-2019DcH programLangelandKreds 5Kreds
Hatting Skole
Grønhøjvej 1
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 08/06-2019
01/09-201911/08-2019DcH programHorsensKreds 3Kreds
Indbydelse
DcH Frederikshavn
Hjørringvej 177
9900 Frederikshavn
Max 25 deltagere
01/09-201916/08-2019RallyFrederikshavnKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
DcH-Broager
Ringriderpladsen 4
6310 Broager
07/09-201924/08-2019RallyBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
JYSK MESTERSKAB - DcH Aalborg
Voerbjergvej 101
9400
07/09-201924/08-2019RallyAalborgKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste27 tilmeldt
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
07/09-201925/08-2019DcH programSvendborgKreds 5Kreds
Indbydelse
Sofiendalskolen
Sofiendalsvej 42A
4690 Haslev
Tilmeldingen starter 08/06-2019
08/09-201908/08-2019DcH programHaslevKreds 6Kreds
Indbydelse
DcH-Silkeborg
F.L Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
08/09-201918/08-2019DcH programSilkeborgKreds 2Kreds
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
Max 50 deltagere
08/09-201923/08-2019RallyHerningKreds 2KredsstævneDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DcH Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
Max 50 deltagere
08/09-201925/08-2019RallyFakseKreds 6KredsstævneDeltagerliste8 tilmeldt
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
08/09-201925/08-2019DcH programSvendborgKreds 5Kreds
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
08/09-201929/08-2019AgilityHerningKreds 2KredsstævneDeltagerliste5 tilmeldt
Horsens civile Hundeførerforening
Peblingestien 3
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 08/06-2019
14/09-201907/09-2019DcH programHorsensKreds 3Lokal
Indbydelse
DCH-Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
29/09-201915/09-2019DcH programSvendborgKreds 5Kreds
Indbydelse
DcH Frederikshavn
Hjørringvej 177
9900 Frederikshavn
Tilmeldingen starter 08/06-2019
05/10-201916/09-2019DcH programFrederikshavnKreds 1Landsdækkende
Horsens civile Hundeførerforening
Peblingestien 3
8700 Horsens
Tilmeldingen starter 08/06-2019
05/10-201928/09-2019DcH programHorsensKreds 3Lokal
Indbydelse
DcH Kalundborg / RcH Roskilde
Stejlhøj 18A
4400 Kalundborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/10-201906/09-2019DcH programKalundborgKreds 6Kreds
DcH Køge
Bregnegårdsvej 1
4600 Køge
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/10-201906/09-2019DcH programKøgeKreds 6Kreds
Indbydelse
Lemvig
Plutovej 26
7620 Lemvig
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/10-201914/09-2019DcH programLemvigKreds 2Lokal
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
Max 60 deltagere
06/10-201922/09-2019RallyVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9D
5580 Nr.Aaby
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/10-201923/09-2019DcH programVestfynKreds 5Landsdækkende
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9D
5580 Nr. Aaby
Tilmeldingen starter 08/06-2019
06/10-201923/09-2019DcH programVestfynKreds 5Kreds
Dch-jyderup
Skamstrupvej 18B
4440 Mørkøv
Tilmeldingen starter 08/06-2019
12/10-201912/09-2019DcH programJyderupKreds 6Kreds
vorupørvej 256
vorupørvej 256
7700 Thisted
Tilmeldingen starter 08/06-2019
12/10-201927/09-2019DcH programThistedKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH-Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
Tilmeldingen starter 08/06-2019
13/10-201913/09-2019DcH programFakseKreds 6Kreds
DcH Slagelse
Langøre 3
4200 Slagelse
Tilmeldingen starter 08/06-2019
20/10-201920/09-2019DcH programSlagelseKreds 6Kreds
Indbydelse
DcH-Silkeborg
F.L Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilmeldingen starter 08/06-2019
26/10-201912/10-2019DcH programSilkeborgKreds 2Lokal
DcH Vestfyns træningsplads
Føns Strandvej 9D
5580 Nr. Aaby
Tilmeldingen starter 08/06-2019
27/10-201913/10-2019DcH programVestfynKreds 5Kreds
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/06-2019
02/11-201925/10-2019DcH programKertemindeKreds 5Lokal
Indbydelse
Vandel Skole
Skolevej 1
7184 Vandel
Tilmeldingen starter 23/09-2019
03/11-201913/10-2019Lille nordiskVejleKreds 3Landsdækkende
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilmeldingen starter 08/06-2019
03/11-201925/10-2019DcH programKertemindeKreds 5Lokal