Hjælp

Sådan får du en profil, så du kan logge ind?

  1. Tryk på Opret profil linket
  2. Udfyld skemaet så korrekt som muligt
  3. Tryk på Opret for at sende skemaet
  4. Efter kort tid modtages en e-mail fra DcH Online med link til at aktivere profilen. Klik på linket i e-mailen
  5. Du er nu parat til at logge ind

Log ind før tilmelding

Før man kan tilmelde sig online, skal systemet vide hvem du er. Det gøres ved at logge på tilmeldingssystemet.

Sådan laves ændringer i profilen

  1. Logge på tilmeldingsssytemet
  2. Tryk på Din profil, som findes yderst til højre i menuen
  3. Lav dine ændringer. Afslut med at trykke på Gem

DcH Tilmelding

Arrangementskalender og online tilmelding

Klik her for at logge ind


Opret profil Hjælp

Inden du kan tilmelde dig en konkurrence, skal du være logget ind med din profil. Log ind ved at klikke på Log ind fanen over menuen.
Hvis du har en profil på tilmeld.dk og bliver overflyttet til en anden lokalforening og får et 9xx nr, skifter din profil automatisk over til det nye nr. Får du et helt nyt medlemsnummer, skal du oprette en ny profil. Er der problemer, kan du sende en mail til jim@nobodyagilityhund.dk.

Arrangementskalender

Her finder du alle DcH's konkurrencer.
Du kan tilmelde dig online, såfremt din lokalforening og arrangøreren har tilladt det.

DatoSidste
tilmelding
TypeForeningKredsArt
Indbydelse
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
Max 50 deltagere
24/02-201802/02-2018RallyHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
Sannes Hundecenter OBS! Kun store hunde
Årupvej 65
8722 Hedensted
24/02-201808/02-2018AgilityVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste76 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev Civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilbyder klasse A
25/02-201802/02-2018DcH programHaderslevKreds 4KredsDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
Sannes Hundecenter OBS! Kun små og mellem hunde
Årupvej 65
8722 Hedensted
25/02-201808/02-2018AgilityVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste76 tilmeldt
Indbydelse
DcH Sydthy
Industrivej 13
7760 Hurup
03/03-201816/02-2018AgilitySydthyKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste60 tilmeldt
Indbydelse
Baunehøj Ridecenter
Fællesejevej 21
4700 Næstved
04/03-201818/02-2018AgilityNæstvedKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste78 tilmeldt
Indbydelse
DcH Varde
Skadehøjvej 2 C
6800 Varde
Tilbyder klasserne A, B og C.
04/03-201818/02-2018DcH programVardeKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste41 tilmeldt
Indbydelse
DcH Nibe
Høje Nibe 42
9240 Nibe
Tilbyder klasse C
10/03-201823/02-2018DcH programNibeKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
DcH Dronninglund
Skelbakvej 6
9320 Hjallerup
Tilbyder klasse A
10/03-201823/02-2018DcH programDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kaløvig
Sortevej 32
8543 Hornslet
Max 6 deltagere
10/03-201824/02-2018SPHBrugshundeudvalgLandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herning-LØRDAG KUN STORE HUNDE
Nakskovvej 15
7400 Herning
10/03-201828/02-2018AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste45 tilmeldt
Indbydelse
Tingagerskolen
Lombjergevej, 5750 Ringe
5750 Ringe
Tilbyder klasserne B og C.
11/03-201825/02-2018DcH programRingeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste25 tilmeldt
Indbydelse
Dch Herning-SØNDAG KUN SMÅ OG MELLEM HUNDE
Nakskovvej 15
7400 Herning
11/03-201828/02-2018AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste45 tilmeldt
Indbydelse
Dch Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Max 50 deltagere
17/03-201825/02-2018RallySkjern/TarmKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste35 tilmeldt
Indbydelse
Dch Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Tilbyder klasse B
17/03-201825/02-2018DcH programSkjern/TarmKreds 2KredsDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DCH Skanderborg
Teglgraven 2-6, Stilling
8660 Skanderborg
Max 50 deltagere
17/03-201801/03-2018RallySkanderborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Skanderborg
Teglgraven 5
8660 Skanderborg
Tilbyder klasse E
18/03-201812/02-2018DcH programSkanderborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH Jyderup
Skamstrupvej 18B,
4440 Mørkøv
Tilbyder klasserne A og C.
18/03-201818/02-2018DcH programJyderupKreds 6KredsDeltagerliste30 tilmeldt
Indbydelse
DcH Tønder
Gasværkvej 1
6270 Tønder
Tilbyder klasse B
18/03-201827/02-2018DcH programTønderKreds 4KredsDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Tønder
Gasværkvej 1
6270 Tønder
Tilbyder klasse A
18/03-201827/02-2018DcH programTønderKreds 4KredsDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Tønder
Gasværkvej 1
6270 Tønder
Tilbyder klasse C
18/03-201827/02-2018DcH programTønderKreds 4KredsDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kolding
Eliassensvej 118
6000 Kolding
Tilbyder klasserne B og C.
24/03-201803/03-2018DcH programKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste16 tilmeldt
Indbydelse
Kolding Storcenter
p-pladsen ved område omkring Bioindgang
6000 Kolding
24/03-201803/03-2018RallyKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste46 tilmeldt
Indbydelse
DcH Nibe
Høje Nibe 42
9240 Nibe
Tilbyder klasse E
24/03-201809/03-2018DcH programNibeKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste24 tilmeldt
Indbydelse
DcH Nibe
Høje Nibe 42
9240 Nibe
Max 50 deltagere
24/03-201809/03-2018RallyNibeKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå - Langå Skole
Gydevej 3
8870 Langå
Tilbyder klasserne A, B og C.
24/03-201811/03-2018DcH programLangåKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste89 tilmeldt
Indbydelse
DcH Haslev
Bråbyvej 77a
4690 Haslev
Tilbyder klasserne C og E.
25/03-201825/02-2018DcH programHaslevKreds 6KredsDeltagerliste21 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kalundborg
Stejlhøj 18A
4400 Kalundborg
Tilbyder klasserne B og C.
25/03-201825/02-2018DcH programKalundborgKreds 6KredsDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilbyder klasse E
25/03-201802/03-2018DcH programHaderslevKreds 4KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Ribe
Skydebanevej 4,
6760 Ribe
Tilbyder klasse C
25/03-201802/03-2018DcH programRibeKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse A
25/03-201804/03-2018DcH programKertemindeKreds 5KredsDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse B
25/03-201804/03-2018DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Nordfyn
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilbyder klasserne A og B.
29/03-201815/03-2018DcH programNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste28 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Nordfyn
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilbyder klasserne C og E.
30/03-201816/03-2018DcH programNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste22 tilmeldt
Indbydelse
DcH Fakse Klubhus
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
Tilbyder klasserne B og C.
01/04-201801/03-2018DcH programFakseKreds 6KredsDeltagerliste29 tilmeldt
Indbydelse
Silkeborg
F.L. Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilbyder klasse E
01/04-201817/03-2018DcH programSilkeborgKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste25 tilmeldt
Indbydelse
DcH Skanderborg
Teglgraven 5
8660 Skanderborg
Tilbyder klasserne A og B.
07/04-201803/03-2018DcH programSkanderborgKreds 3KredsDeltagerliste22 tilmeldt
Indbydelse
DcH Haslev
Bråbyvej 77a
4690 Haslev
Tilbyder klasserne A og C.
07/04-201810/03-2018DcH programHaslevKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Tilbyder klasserne B og C.
07/04-201811/03-2018DcH programBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste33 tilmeldt
Indbydelse
DcH Odense Landskonkurrence C klassen
Paarupvej 70
5210
Tilbyder klasse C
07/04-201818/03-2018DcH programOdenseKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH Odense Kredskonkurrence A klassen
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilbyder klasse A
07/04-201818/03-2018DcH programOdenseKreds 5KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
Vilhelmsborg
Bedervej 101
8320 Mårslet
2 dags stævne
07/04-201823/03-2018AgilityRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste79 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vesthimmerland
Plantagevej 8
9600 Aars
Tilbyder klasse E
07/04-201823/03-2018DcH programVesthimmerlandKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
DcH Naestved
Ålestokvej 3
4700 Naestved
Tilbyder klasserne B og C.
08/04-201808/03-2018DcH programNæstvedKreds 6KredsDeltagerliste16 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vejle
Kærbøliinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilbyder klasse E
08/04-201812/03-2018DcH programVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse E
08/04-201818/03-2018DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Broager
Ringriderpladsen 4
6310 Broager
Tilbyder klasserne A, B og C.
08/04-201818/03-2018DcH programBroagerKreds 4KredsDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DcH Hinnerup
Rylevej 50
8382 Hinnerup
Tilbyder klasse C
08/04-201823/03-2018DcH programHinnerupKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Hinnerup
Rylevej 50
8382 Hinnerup
Max 25 deltagere
08/04-201823/03-2018RallyHinnerupKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste25 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr.Aaby
08/04-201825/03-2018RallyVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Helsingør
Gørlundevej 6A
3140 Ålsgårde
Tilbyder klasse E
14/04-201814/03-2018DcH programHelsingørKreds 6KredsDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DcH Viborg
Neckelmannsvej 1a
8800 Viborg
Max 50 deltagere
14/04-201822/03-2018RallyViborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
Hjørring
Ålborgvej 142
9800 Hjørring
Tilbyder klasserne A, B og E.
14/04-201830/03-2018DcH programHjørringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste60 tilmeldt
Indbydelse
Søndersø Skolen
Nordmarksvej 2
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 20/02-2018
14/04-201831/03-2018NordiskNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Slagelse
Oksebrovej
4200 Slagelse
Tilbyder klasserne A og C.
15/04-201815/03-2018DcH programSlagelseKreds 6KredsDeltagerliste21 tilmeldt
Indbydelse
Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilbyder klasserne C og E.
15/04-201825/03-2018DcH programEsbjergKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste18 tilmeldt
Indbydelse
Træningspladsen
Rude Havvej 152 A
8300 Odder
Tilbyder klasserne A, B, C og E.
15/04-201825/03-2018DcH programOdderKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste69 tilmeldt
Indbydelse
Søndersø Skolen
Nordmarksvej 2
5471 Søndersø
Tilmeldingen starter 20/02-2018
15/04-201831/03-2018NordiskNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasse E
15/04-201801/04-2018DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasse B
15/04-201801/04-2018DcH programSvendborgKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DCH Vejen
Koldingvej 30 E
6600 Vejen
15/04-201801/04-2018RallyVejenKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste18 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brenderup
Bogensevej 12
5464 Brenderup
Tilbyder klasse C
21/04-201825/03-2018DcH programBrenderupKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5.
7323 Give
2 dags stævne
21/04-201831/03-2018AgilityGiveKreds 2KredsstævneDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Tilbyder klasse A
21/04-201831/03-2018DcH programBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DcH Bording
Klochsvej 29A
7441 Bording
Max 50 deltagere
21/04-201831/03-2018RallyBordingKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vesthimmerland
Plantagevej 8
9600 Aars
Tilbyder klasserne A, B og C.
21/04-201806/04-2018DcH programVesthimmerlandKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brenderup
Bogensevej 12
5464 Brenderyp
Max 45 deltagere
21/04-201808/04-2018RallyBrenderupKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste35 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herfølge
Billesborgvej 42B
4681 Herfølge
Tilbyder klasserne A, B og C.
22/04-201822/03-2018DcH programHerfølgeKreds 6KredsDeltagerliste36 tilmeldt
Indbydelse
Haderslev civile Hundeførerforening
Vilstrupvej 134
6100 Haderslev
Tilbyder klasserne B og C.
22/04-201830/03-2018DcH programHaderslevKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DcH Holstebro
Harrestrupvej 60 B
7500 Holstebro
Tilbyder klasserne B og C.
22/04-201831/03-2018DcH programHolstebroKreds 2KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Risskov´s træningsarealer
Viengevej 7
8240 Risskov
Tilbyder klasserne A og E.
22/04-201801/04-2018DcH programRisskovKreds 3KredsDeltagerliste30 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse E
22/04-201801/04-2018DcH programKertemindeKreds 5KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse C
22/04-201801/04-2018DcH programKertemindeKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH Mariager
Klostermarken 15
9550 Mariager
Tilbyder klasserne B og C.
22/04-201803/04-2018DcH programMariagerKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DcH Aalborg
Voerbjergvej 101 A
9400 Nørresundby
28/04-201817/04-2018AgilityAalborgKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste34 tilmeldt
Indbydelse
DCH-TINGLEV
Flensborglandevej 30
6360 Tinglev
Tilbyder klasse A
29/04-201812/04-2018DcH programTinglevKreds 4KredsDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
DCH-TINGLEV
Flensborglandevej 30
6360 Tinglev
Tilbyder klasse C
29/04-201812/04-2018DcH programTinglevKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
Dch Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasse A
29/04-201815/04-2018DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
Dch Vordingborg
Mosegårdsvej 20
4760Vordingborg
Max 25 deltagere
29/04-201815/04-2018RallyVordingborgKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DcH Odense kredskonkurrence B klassen
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilbyder klasse B
29/04-201815/04-2018DcH programOdenseKreds 5Kreds
Indbydelse
DcH Langå
Randersvej 51B
8870 Langå
29/04-201815/04-2018BrugsprøveBrugshundeudvalgLandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasse C
29/04-201815/04-2018DcH programSvendborgKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
Skærlund Skolevej 10
Skærlund Skolevej 10,
7330 Brande
Tilbyder klasserne B og C.
05/05-201815/04-2018DcH programBrandeKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Lindholm
Gammel Hvorupvej 61
9400 Nørresundby
Tilbyder klasserne B og C.
05/05-201820/04-2018DcH programLindholmKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
Max 50 deltagere
05/05-201820/04-2018RallySkiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Guldborgsund
Poul Martin Møllersvej 12
4800 Nykøbing F
Max 25 deltagere
05/05-201821/04-2018RallyGuldborgsundKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Løgumkloster Distriktsskole
Grønnevej 1
6240 Løgumkloster
2 dags stævne
05/05-201822/04-2018AgilityLøgumklosterKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste26 tilmeldt
Indbydelse
Vores træningsarealer
Darupvej 62
4000 Roskilde
Tilbyder klasserne B og C.
06/05-201806/04-2018DcH programRoskildeKreds 6KredsDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilbyder klasse A
06/05-201815/04-2018DcH programEsbjergKreds 4KredsDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
Tilbyder klasse A
06/05-201815/04-2018DcH programIkastKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
DcH Langeskov
Grønvangen 20
5550 Langeskov
Tilbyder klasserne B og C.
06/05-201815/04-2018DcH programLangeskovKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Tilbyder klasse B
06/05-201815/04-2018DcH programEsbjergKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Træningspladsen
Rude Havvej 152 A
8300 Odder
06/05-201820/04-2018AgilityOdderKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste19 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
06/05-201820/04-2018AgilitySkiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste10 tilmeldt
DcH Støvring
Hæsumvej 60A
9530 Støvring
Tilbyder klasse C
08/05-201823/04-2018DcH programStøvringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Humlebæk
Humlebækvej 64
3480 Fredensborg
10/05-201819/04-2018RallyHumlebækKreds 6Landsdækkende
Indbydelse
DcH Humlebæk
Humlebækvej 64
3480 Fredensborg
10/05-201819/04-2018RallyHumlebækKreds 6KredsstævneDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DCH Vordingborg
Mosegårdsvej 20
4760 Vordingborg
2 dags stævne
12/05-201827/04-2018AgilityVordingborgKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasserne A og C.
13/05-201829/04-2018DcH programSvendborgKreds 5KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DcH Holstebro
Harrestrupvej 60 B, 7500 Holstebro
7500 Holstebro
Tilbyder klasse A
19/05-201828/04-2018DcH programHolstebroKreds 2KredsDeltagerliste18 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Nordfyn
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
Tilbyder klasserne B og C.
19/05-201806/05-2018DcH programNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
Træningspladsen
Rude Havvej 152 A
8300 Odder
Max 60 deltagere
26/05-201806/05-2018RallyOdderKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste58 tilmeldt
Indbydelse
DcH Viborg
Neckelmannsvej, 8800 Viborg (kør efter 1A via Nor
8800 Viborg
26/05-201811/05-2018AgilityViborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste17 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brønderselv.
Stadevej 11,
9700 Brønderslev.
Max 50 deltagere
26/05-201811/05-2018RallyBrønderslevKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste16 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brønderselv.
Stadevej 11,
9700 Brønderslev. Max 42 i B-klasse
Tilbyder klasserne B og C.
26/05-201811/05-2018DcH programBrønderslevKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
Indbydelse
DcH Roskilde
Darupvej 62
4000 Roskilde
Max 60 deltagere
26/05-201811/05-2018RallyRoskildeKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
ØBcH Træningsplads
Steppingvej 21a
6580 Vamdrup
2 dags stævne
26/05-201812/05-2018AgilityØdis-BramdrupKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DCH Langå
Randersvej 50B
8870 Langå
Tilmeldingen starter 28/01-2018
27/05-201805/05-2018SkyddLangåKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Dch Lemvig
Plutovej

Tilbyder klasserne A og B.
27/05-201806/05-2018DcH programLemvigKreds 2KredsDeltagerliste23 tilmeldt
Indbydelse
DCH Holbæk træningsplads
Oldvejen 20A
4300 Holbæk
27/05-201810/05-2018AgilityHolbækKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DcH Jyderup
Skamstrupvej 18B
4440 Mørkøv
27/05-201814/05-2018RallyJyderupKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilbyder klasse C
01/06-201811/05-2018DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Max 60 deltagere
01/06-201811/05-2018RallyGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste58 tilmeldt
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilbyder klasse E
01/06-201811/05-2018DcH programGrindsted/BillundKreds 2KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
Dyrskuepladsen Rom
Ringkøbingvej 125
7620 Lemvig
2 dags stævne
02/06-201813/05-2018AgilityLemvigKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
DcH Christiansfeld
Halvej 12
6070 Christiansfeld
Tilbyder klasse C
02/06-201818/05-2018DcH programChristiansfeldKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste7 tilmeldt
Indbydelse
DcH Christiansfeld
Halvej 12
6070 Christiansfeld
02/06-201818/05-2018RallyChristiansfeldKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
DcH-Broager
Ringriderpladsen 4
6310 Broager
02/06-201819/05-2018AgilityBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DCH Stevns
Holtug Bygade 37A
4660 Store Heddingen
02/06-201819/05-2018AgilityStevnsKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Fodboldbanen ved Sabro IF Hal
Damvej 114
8471 Sabro
2 dags stævne
02/06-201820/05-2018AgilityHarlevKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herfølge
Billesborgvej 42B
4281 Herfølge
Tilbyder klasse C
03/06-201803/05-2018DcH programHerfølgeKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilbyder klasse B
03/06-201811/05-2018DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
DcH Grindsted-Billund
Søndre Boulevard 7
7200 Grindsted
Tilbyder klasse A
03/06-201811/05-2018DcH programGrindsted/BillundKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste49 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Nordfyn
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
03/06-201820/05-2018AgilityNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
DcH Arden
Mejerivej 39,
9510 Arden
Tilbyder klasserne B og C.
09/06-201825/05-2018DcH programArdenKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH-Lindholm
Gammel Hvorupvej 61
9400 Nørresundby
09/06-201825/05-2018RallyLindholmKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste25 tilmeldt
Indbydelse
DcH Fakse Klubhus
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
09/06-201826/05-2018AgilityFakseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
DCH Løgumkloster
Ved Dammen 17
6240 Løgumkooster
09/06-201826/05-2018RallyLøgumklosterKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste11 tilmeldt
DcH Herning-foregår på Hernings arealer
Nakskovvej 15
7400 Herning
09/06-201801/06-2018AgilityHerningKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Give
Dyrskuevej 5
7323 Give
Tilbyder klasserne B og C.
10/06-201819/05-2018DcH programGiveKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DCH Vejen
Koldingvej 30 E
6600 Vejen
Tilbyder klasserne B og C.
10/06-201820/05-2018DcH programVejenKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Kjellerup
Sindingsgade 52
8620 Kjellerup
Tilbyder klasserne B og C.
10/06-201820/05-2018DcH programKjellerupKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DCH Vejen
Koldingvej 30 E
6600 Vejen
Tilbyder klasse E
10/06-201820/05-2018DcH programVejenKreds 4KredsDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Slagelse
Oksebrovej
4200 Slagelse
Max 25 deltagere
10/06-201827/05-2018RallySlagelseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste15 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
10/06-201801/06-2018AgilitySvendborgKreds 5KredsstævneDeltagerliste1 tilmeldt
DcH Herning
Nakskovvej 15
7400 Herning
10/06-201801/06-2018AgilityIkastKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vejle
Kærbøliinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilbyder klasse B
15/06-201818/05-2018DcH programVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vejle
Kærbøliinghusevej 65Z
7182 Bredsten
Max 60 deltagere
15/06-201825/05-2018RallyVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste40 tilmeldt
Indbydelse
DcH, Nykøbing-Rørvig
Rørmosen 31
4500 Nykøbing Sj.
2 dags stævne
16/06-201801/06-2018AgilityNykøbing/RørvigKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
Risskov Agility Cup
Langskovvej 37
8370 Hadsten
2 dags stævne
16/06-201801/06-2018AgilityRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
DcH-Broager
Ringridervej 4
6310 Broager
16/06-201802/06-2018RallyBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste10 tilmeldt
Indbydelse
Dch Lemvig
Plutovej
7620 Lemvig
Tilbyder klasserne C og E.
17/06-201827/05-2018DcH programLemvigKreds 2KredsDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Svenstrup
Svenstrupholm 39
9230 Svensrtrup
Tilbyder klasse C
23/06-201808/06-2018DcH programSvenstrupKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vejle
Kærbøliinghusevej 65Z
7182 Bredsten
Tilmeldingen starter 28/05-2018
01/07-201815/06-2018SkyddVejleKreds 3Landsdækkende
Indbydelse
DcH Hjørring
Ålborgvej 142
9800 Hjørring
01/07-201816/06-2018RallyHjørringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste33 tilmeldt
Indbydelse
DCH Esbjerg
Ambolten 15
6715 Esbjerg N
Max 50 deltagere
06/07-201815/06-2018RallyEsbjergKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
Indbydelse
DcH Sæby
Solsbækvej 271
9300 Sæby
Tilbyder klasserne A, B og C.
07/07-201822/06-2018DcH programSæbyKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste36 tilmeldt
Indbydelse
dch frederikssund
holmensvej 29
3600 frederikssund
2 dags stævne
28/07-201815/07-2018AgilityFrederikssundKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Dch Hjørring
Ålborgvej 142
9800 Hjørring
Tilbyder klasse C
03/08-201819/07-2018DcH programHjørringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Næstved
Ålestokvej 3
4700 Næstved
2 dags stævne
04/08-201820/07-2018AgilityNæstvedKreds 6Landsdækkende
Indbydelse
DcH Dronninglund
Markedspladsen, Skelbakvej 6
9320, Hjallerup
2 dags stævne
04/08-201820/07-2018AgilityDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste16 tilmeldt
Indbydelse
DcH Brande
Skærlund Skolevej 10
7330 Brande
Tilbyder klasse B
05/08-201815/07-2018DcH programBrandeKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Kjellerup
Sindingsgade 52
8620 Kjellerup
Max 60 deltagere
05/08-201815/07-2018RallyKjellerupKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste60 tilmeldt
Indbydelse
Dch Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Tilbyder klasse C
11/08-201822/07-2018DcH programSkjern/TarmKreds 2Kreds
Indbydelse
DcH Viborg
Neckelmansvej 1a
8800 Viborg
Tilbyder klasse C
11/08-201822/07-2018DcH programViborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Trekroner skolens boldbane
Skolevænget 3
9690 Fjerritslev
Tilbyder klasse C
11/08-201827/07-2018DcH programHan HerredKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Trekroner skolens boldbane
Skolevænget 3
9690 Fjerritslev
11/08-201827/07-2018RallyHan HerredKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste14 tilmeldt
Indbydelse
DcH Kolding
Eliassensvej 118,
6000 Kolding
2 dags stævne
11/08-201803/08-2018AgilityKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste20 tilmeldt
Indbydelse
DCH Kolding
Eliassensvej 118
6000 Kolding
11/08-201803/08-2018RallyKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste24 tilmeldt
Indbydelse
DcH Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilbyder klasse B
12/08-201822/07-2018DcH programOdenseKreds 5Kreds
Indbydelse
DcH Odense
Paarupvej 70
5210
Tilbyder klasse C
12/08-201822/07-2018DcH programOdenseKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DCH-TINGLEV
Flensborglandevej 30
6360 Tinglev
Tilbyder klasse B
12/08-201825/07-2018DcH programTinglevKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste13 tilmeldt
Indbydelse
DCH Kolding
Eliassensvej 118
6000 Kolding
12/08-201803/08-2018RallyKoldingKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse C
15/08-201825/07-2018DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vejle
Kærbøliinghusevej 65Z
7100 Vejle
Tilbyder klasse C
17/08-201820/07-2018DcH programVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Ålum Stadion
Nørre Ålumvej
8920 Randers NV
Tilmeldingen starter 01/07-2018
18/08-201815/07-2018NordiskLangåKreds 3Landsdækkende
Sannes Hundecenter
Årupvej 65
8722 Hedensted
2 dags stævne
18/08-201828/07-2018AgilityHorsensKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DcH Fakse
Rosenkildevej 16
4640 Fakse
18/08-201831/07-2018RallyFakseKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
Dch Brønderslev
Stadevej 11,
9700 Beønderslev.
2 dags stævne
18/08-201803/08-2018AgilityBrønderslevKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Dronninglund
Skelbakvej 6
9320, Hjallerup
Max 50 deltagere
18/08-201803/08-2018RallyDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
DcH Støvring
Hæsumvej 60A
9530 Støvring
Tilbyder klasserne B og C.
18/08-201803/08-2018DcH programStøvringKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DcH Agerbæk
Ribe Hundevender Sportsvej 8,
6771 Gredstedbro
18/08-201804/08-2018RallyAgerbækKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
DCH Stevns
Holtug Bygade 37A
4660 Store heddinge
Tilbyder klasserne B og C.
19/08-201822/07-2018DcH programStevnsKreds 6KredsDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vojens
Overgårdsvej 27
6500 Vojens
Tilbyder klasserne B og C.
19/08-201829/07-2018DcH programVojensKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste12 tilmeldt
Indbydelse
Risskov´s træningsarealer
Viengevej 7
8240 Risskov
Tilbyder klasse C
19/08-201829/07-2018DcH programRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
DcH Ikast
Hagelskærvej 42c
7430 Ikast
Tilbyder klasserne B og C.
19/08-201829/07-2018DcH programIkastKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DCH-Nordfyn
Gørtlervej 12
5471 Søndersø
19/08-201805/08-2018RallyNordfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste6 tilmeldt
DcH Brønderselv.
Stadevej 11,
9700 Brønderslev.
Tilbyder klasse C
23/08-201808/08-2018DcH programBrønderslevKreds 1Landsdækkende
Indbydelse
DcH-Ribe
Skydebanevej 4,
6760 Ribe
25/08-201804/08-2018AgilityRibeKreds 4Landsdækkende
vorupørvej 256
vorupørvej 256
7700 Thisted
Tilbyder klasserne A, B og C.
25/08-201810/08-2018DcH programThistedKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste31 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vordingborg
Mosegårdsvej 20
4760 Vordingborg
Max 25 deltagere
25/08-201811/08-2018RallyVordingborgKreds 6Landsdækkende
Indbydelse
DcH Risskov
Viengevej 7
8240 Risskov
25/08-201813/08-2018RallyRisskovKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste56 tilmeldt
Indbydelse
DcH Haslev
Bråbyvej 77a
4690 Haslev
Tilbyder klasserne B og C.
26/08-201829/07-2018DcH programHaslevKreds 6KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
Kerteminde
Odensevej 540 A
5300 Kerteminde
Tilbyder klasse B
26/08-201805/08-2018DcH programKertemindeKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
DcH Odense
Paarupvej 70
5210 Odense NV
Tilbyder klasse C
26/08-201805/08-2018DcH programOdenseKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH Ringkøbing
Kærbyvej 1B
6950 Ringkøbing
Tilbyder klasserne A, B og C.
26/08-201805/08-2018DcH programRingkøbingKreds 2KredsDeltagerliste19 tilmeldt
Indbydelse
Sannes Hundecenter
Årupvej 65
8722 Hedensted
26/08-201809/08-2018AgilityVejleKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Dch, Nykøbing-Rørvig
Rørmosen 31
4500 Nykøbing Sj.
26/08-201810/08-2018AgilityNykøbing/RørvigKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr.Aaby
26/08-201812/08-2018AgilityVestfynKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
Tilbyder klasserne B, C og E.
01/09-201811/08-2018DcH programSkiveKreds 2KredsDeltagerliste6 tilmeldt
Indbydelse
DcH Viborg
Neckelmansvej 1a
8800 Viborg
Max 50 deltagere
01/09-201811/08-2018RallyViborgKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste50 tilmeldt
DCH Skagen
Gammel landevej 45
9990 Skagen
Tilbyder klasserne A, C og E.
01/09-201817/08-2018DcH programSkagenKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste48 tilmeldt
Indbydelse
Dch Vejen træningsplads
Koldingvej 30 E
6600 Vejen
2 dags stævne
01/09-201817/08-2018AgilityVejenKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Aalborg
Voerbjergvej 101 A
9400 Nørresundby
Max 50 deltagere
01/09-201819/08-2018RallyAalborgKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
DcH Jyderup
Skamstrupvej 18B,
4440 Mørkøv
Tilbyder klasserne B og C.
02/09-201805/08-2018DcH programJyderupKreds 6KredsDeltagerliste7 tilmeldt
Hatting Skole
Grønhøjvej 1, Hatting
8700 Horsens
Tilbyder klasserne A, B, C og E.
02/09-201812/08-2018DcH programHorsensKreds 3KredsDeltagerliste20 tilmeldt
Indbydelse
DCH Fredericia
Egehavevej 18A
7000 Fredericia
Tilbyder klasserne C og E.
02/09-201817/08-2018DcH programFredericiaKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste32 tilmeldt
DcH-Broager
Ringridervej 4
6310 Broager
08/09-201802/06-2018RallyBroagerKreds 4LandsdækkendeDeltagerliste9 tilmeldt
Indbydelse
DcH Helsingør
Gørlundevej 6A
3140 Ålsgårde
Tilbyder klasserne A og B.
08/09-201808/08-2018DcH programHelsingørKreds 6KredsDeltagerliste15 tilmeldt
DcH Humlebæk
Humlebækvej 64
3480 Fredensborg
08/09-201817/08-2018RallyHumlebækKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste3 tilmeldt
Indbydelse
DcH Langeskov
Grønvangen 20
5550 Langeskov
Tilbyder klasse E
08/09-201818/08-2018DcH programLangeskovKreds 5KredsDeltagerliste2 tilmeldt
Indbydelse
Dch Skjern/Tarm
Birkvej 24
6900 Skjern
Max 50 deltagere
08/09-201819/08-2018RallySkjern/TarmKreds 2LandsdækkendeDeltagerliste33 tilmeldt
Indbydelse
Hjallerup skole
Idræts Allé 6
9320 Hjallerup
Tilbyder klasserne A, B, C og E.
08/09-201824/08-2018DcH programDronninglundKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste53 tilmeldt
Indbydelse
DcH Herfølge
Billesborgvej 42b
4681 Herfølge
Tilbyder klasserne C og E.
09/09-201808/08-2018DcH programHerfølgeKreds 6KredsDeltagerliste8 tilmeldt
Indbydelse
Silkeborg
F.L. Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilbyder klasse C
09/09-201818/08-2018DcH programSilkeborgKreds 2Kreds
Indbydelse
Silkeborg
F.L. Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilbyder klasse E
09/09-201818/08-2018DcH programSilkeborgKreds 2KredsDeltagerliste5 tilmeldt
Indbydelse
Silkeborg
F.L. Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilbyder klasse B
09/09-201818/08-2018DcH programSilkeborgKreds 2KredsDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Silkeborg
F.L. Schmidtsvej 3
8600 Silkeborg
Tilbyder klasse A
09/09-201818/08-2018DcH programSilkeborgKreds 2KredsDeltagerliste20 tilmeldt
DcH Skives træningsarealer
Svansøvej 6
7800 Skive
09/09-201818/08-2018AgilitySkiveKreds 2Kredsstævne
Indbydelse
DcH Langeskov
Grønvangen 20
5550 Langeskov
Tilbyder klasserne A, B og C.
09/09-201819/08-2018DcH programLangeskovKreds 5KredsDeltagerliste4 tilmeldt
Indbydelse
DCH Vejen
Koldingvej 30 E
6600 Vejen
Tilbyder klasserne A, B, C og E.
09/09-201819/08-2018DcH programVejenKreds 4KredsDeltagerliste36 tilmeldt
Indbydelse
dch frederikssund
Solbakkevej 26, Dalby
3630 Jægerspris
09/09-201826/08-2018AgilityFrederikssundKreds 6KredsstævneDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Hadbjerg Forsamlingshus
Nattergalevej 1 Hadbjerg
8370 Hadsten
Tilbyder klasserne B og C.
16/09-201824/08-2018DcH programHadstenKreds 3LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
Indbydelse
Vores træningsarealer
Darupvej 62
4000 Roskilde
Tilmeldingen starter 02/07-2018
30/09-201801/08-2018Lille nordiskRoskildeKreds 6Landsdækkende
DcH Slagelse
Oksebrovej
4200 Slagelse
Tilbyder klasserne B og C.
30/09-201830/08-2018DcH programSlagelseKreds 6KredsDeltagerliste7 tilmeldt
DcH Svendborg
Englandsvej 35
5700 Svendborg
Tilbyder klasserne B og C.
30/09-201816/09-2018DcH programSvendborgKreds 5LandsdækkendeDeltagerliste1 tilmeldt
DcH Frederikshavn
Hjørringvej 177
9900 Frederikshavn
Tilbyder klasserne A, B, C og E.
06/10-201821/09-2018DcH programFrederikshavnKreds 1LandsdækkendeDeltagerliste49 tilmeldt
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr Aaby
Tilbyder klasse C
07/10-201824/09-2018DcH programVestfynKreds 5Landsdækkende
Indbydelse
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr.Aaby
07/10-201824/09-2018RallyVestfynKreds 5Landsdækkende
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
Tilbyder klasse A
07/10-201824/09-2018DcH programVestfynKreds 5Kreds
Indbydelse
DcH Fakse Klubhus
Rosenkildevej 16
4640 Faxe
Tilbyder klasserne B og C.
14/10-201801/09-2018DcH programFakseKreds 6KredsDeltagerliste2 tilmeldt
DcH Vestfyn
Fønsstrandvej 9 D
5580 Nr. Aaby
Tilbyder klasserne A, B og C.
28/10-201808/10-2018DcH programVestfynKreds 5Kreds
Indbydelse
Vandel Skole
Skolevej 1
7184 Vandel
Tilmeldingen starter 23/09-2018
04/11-201807/10-2018Lille nordiskVejleKreds 3Landsdækkende
Indbydelse
DcH Helsingør
Gørlundevej 6A
3140 Ålsgårde
Max 12 deltagere
09/12-210701/12-2017BrugsprøveHelsingørKreds 6LandsdækkendeDeltagerliste10 tilmeldt